امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87685
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۷
تعداد بازدید: 1470
به اطلاع بازدیدکنندگان محترم در سراسر کشور میرساند؛با توجه به اهمیت مسئله برگزاری احیای نیمه شعبان پایگاه خبری مهدوی پیروان موعود مکان و زمان برگزاری ...

به اطلاع بازدیدکنندگان محترم در سراسر کشور میرساند؛با توجه به اهمیت مسئله برگزاری احیای نیمه شعبان پایگاه خبری مهدوی پیروان موعود مکان و زمان برگزاری این مراسم معنوی را به اطلاع مهدی یاران گرامی میرساند

[تصویر:  do.php?img=1202]

حضرت مهدی علیه السلام در هنگام ظهورش احتیاج به افرادى پاك و خالص از هر جهت دارد تا بتواند حكومت عدل توحیدى خود را پیاده كند، از طرفى ایشان در عصرى ظهور خواهد كرد كه در سطح كلى و نوعى، مردم از مستواى عالى فرهنگى برخوردار باشند كه با ظهورش عقل ها كامل گردد و این هدف در سایه عمل به دستورات شرع و دوری از محرمات تحقق مى یابد.

پس باید همه با هم، در حرکتی جمعی بپاخیزیم و همانگونه که در سحرگاهان جمعه ها آموخته ایم ندبه سر دهیم هَلْ مِنْ جَزُوعٍ فَأُساعِدَ جَزَعَهُ إِذا خَلا؟ و با استغفار از گناهانمان از خدا طلب بخشش کنیم تا مانعی از موانع ظهور مولایمان برداریم؛ مگر نه اینکه همین گناهان، فرج دردانه عالم هستی را به تاخیر انداخته است؛ گناهانی که مسبب آن من و تو هستیم.

پس مانند بنی اسرائیل در فراق مولایمان همراه باهم و یکصدا ندبه سر دهیم و ظهورش را از خدا طلب نماییم، همانطور که امام صادق علیه السلام فرمودند:
«وقتی عذابها بر بنی اسرائیل طولانی شد 40 روز ضجه و زاری کردند پس خدای متعال به موسی و هارون وحی فرستاد که  : (انها را از دست فرعون رهایی میبخشد) و 170 سال از عذاب 400 ساله تخفیف داد. همین طور هستید شما شیعیان که اگر این کار را بکنید (گریه و ناله در درگاه الهی) خدای متعال فرج ما را میرساند و اما اگر این کار را نکنید امر غیبت تا آخرین مدت خود به طول خواهد انجامید.»
به این منظور تا چهل روز پیاپی، هر صبح با امام زمان خویش تجدید عهد می کنیم تا شاید لایق حضور در محفل منتظران ظهورش در شب نیمه شعبان باشیم.

مهدی یاوران گرامی ،اطلاعیه مراسم های احیای نیمه شعبان در سراسر کشور به صورت مجزا مخصوص هر استان در سایت اطلاع رسانی خواهد شد و لینک ها به همین پست اضافه میگردد...

همسنگران عزیز میتوانند اطلاعیه مراسم خود را به ایمیل سایت ارسال نمایند تا در اولین فرصت منتشر شود

** پایگاه خبری مهدوی پیروان موعود،در پایان از همه دوستان تقاضا دارد ضمن برپایی این مراسم در شهر و روستای خود، تصاویری از این حضور معنوی تهیه نموده و از طریق ایمیل info@p313.ir در اختیار ما قرار دهند.

 

برچسب ها:
علی اکبر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۰
4
2
هیئت این هفته
تاریخ سه شنبه 1393/3/۲۰ از ساعت 21
لطفا رسانه باشید...
شما به جوانی خود چه نمره ای می دهید
جشن میلاد حضرت علی اکبر
با سخنرانی دکتر بانکی
مدیحه سرایی توسط:سیدرضا نریمانی و قاسمعلی محسنی
مکان خیابان مشتاق /بعد از پل شهرستان/باغ جوان
پایگاه اطلاع رسانی هیات فداییان حسین (ع)
آخرین اخبار
پربازدید ها