امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87720
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین انتخابات هیأت‌رئیسه جبهه جانبازان انقلاب اسلامی عصر امروز برگزار ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین انتخابات هیأت‌رئیسه جبهه جانبازان انقلاب اسلامی عصر امروز برگزار شد.

برپایه این خبر این انتخابات از ساعت 17 در دفتر مرکزی این حزب با حضور 25 عضو شورای مرکزی موقت برگزار شد.
 
برپایه این خبر محمد کوثری، دبیرکل موقت جبهه جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تشکیل شورای مرکزی موقت حزب متبوعش، گفت: بنا داریم تا پایان تابستان کلیات اساسنامه، وظایف و اهداف کمیته را مشخص کنیم.
 
وی افزود: در ادامه این جلسه مقرر شد دبیر با ارائه اساسنامه، وظایف و اهداف کمیته‌ها به اعضاء نظرات آنها را جمع آوری کند تا شورای مرکزی موقت بعد از جمع بندی طی چند جلسه کلیات آن را مورد بررسی و تصویب قرار دهد.
 
کوثری همچنین با اشاره به جلسه شورای مرکزی موقت جبهه جانبازان،گفت: در این جلسه دبیرکل،نواب رئیس،منشی،سخنگو،و همچنین کارگروه‌های موقت مشخص شدند.
 
دبیرکل موقت جبهه جانبازان انقلاب اسلامی همچنین در مورد زمان برگزاری کنگره اصلی اظهار داشت: معتقدم کنگره نه باید آنقدر با تاخیر برگزار شود که زمان زیادی هدر رود و نه عجولانه عمل شود که کار بصورت ناقص جلو رود بلکه باید با یک زمان بندی مشخص بتوانیم کنگره اصلی را تا پایان تابستان برگزار کنیم.
 
به گفته کوثری اسامی اعضای شورای مرکزی موقت جبهه جانبازان انقلاب اسلامی که قریب به اتفاق به اکثریت آرا رای آوردند، به شرح زیر است:
 
قدرت‌الله رحمانی نایب رئیس اول
 
حسین سماواتی نایب رئیس دوم
 
سید مهدی هاشمی سخنگو
 
علیرضا زاکانی دبیر
 
شکرالله وفایی منشی
 
مجتبی شاکری مسئول کارگروه سیاسی
 
بهروز ساقی مسئول کارگروه رسانه
 
قاسم اویسی کاگروه اجتماعی
 
ناصر قاسمی کارگروه فرهنگی و آموزشی
 
حسین اسرافیلی کارگروه استانها
 
داود حیدری کارگروه مالی و پشتیبانی
 
به گزارش خبرنگار فارس، جبهه جانبازان انقلاب اسلامی اوایل اردیبشهت ماه با برگزاری انتخابات، اعضای شورای مرکزی موقت خود را معین کرده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها