امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87741
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام صدیقی خطیب موقت نمازجمعه تهران پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام صدیقی خطیب موقت نمازجمعه تهران پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی در جمع خبرنگاران با اشاره به جایگاه اخلاقی و انقلابی رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: هیچ مسلمان مومنی نیست که نقش آیت‌الله مهدوی‌کنی را در دوران انقلاب و در شرایط حساس کنونی ایران و جهان اسلام درک نکند.

وی ضمن اشاره به ابراز امیدواری تیم پزشکی آیت‌الله مهدوی‌کنی و ثبات جسمی ایشان تصریح کرد: وضعیت قلب و دیگر مجاری دارای ثبات است و این جزو بشارت‌ها برای بهبودی ایشان است.

وی آیت‌الله مهدوی‌کنی را در طول دوران حیات خود مورد توجه قشرهای مختلف مردم خواند و افزود: خواصی که نسبت به مراتب اخلاقی آیت‌الله مهدوی‌کنی اشراف داشتند بیشتر ایشان را مورد توجه قرار می‌دادند.

صدیقی با بیان اینکه همه شئون آیت‌الله مهدوی‌کنی برای ترویج فرهنگ اهل بیت و مجالس مربوط به آن بزرگواران بوده است خاطرنشان کرد: امام درباره ایشان فرمودند که من نسبت به آیت‌الله مهدوی‌کنی ارادت داشته، دارم و خواهم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها