امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87747
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مراغه، امیر احمدرضا پوردستان بعد از ظهر امروز در جمع پرسنل یگان‌های نمونه ارتش در مراغه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مراغه، امیر احمدرضا پوردستان بعد از ظهر امروز در جمع پرسنل یگان‌های نمونه ارتش در مراغه اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با آمادگی دفاعی که از برکت هشت سال دفاع مقدس و رزمایش‌های کلاسیک به دست آورده، ایران اسلامی را به امن‌ترین کشور منطقه تبدیل کرده است.

وی هدف حضور ارتش آمریکا در منطقه به بهانه‌های مختلف را به مهار ایران اعلام کرد و افزود: آمادگی ارتش و نیروهای مسلح امکان طمع‌ورزی به ایران را از دشمنان گرفته است.

امیرپوردستان از نیروهای مسلح خواست با بهره‌گیری از اقتدار بوجود آمده در ارتش هر روز آمادگی نظامی و دفاعی خود را افزایش دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اعتماد به نفسی که از برکت رزمایش‌های نظامی در ارتش بوجود آمده کشور برای هرگونه جنگی آماده هستند.

امیرپوردستان افزود: مردم ایران همیشه مردم صلح‌طلب بوده و هستند ولی اگر جنگی از سوی دشمنان علیه ذره‌ای از خاک عزیزمان آغاز شود جواب غیرقابل جبرانی خواهند داشت.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح نیروهایی دشمن‌شناس هستند و در همه بخش‌ها در اوج آمادگی هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه با اشاره به افتخار آفرینی گروه 11 توپخانه مراغه در دروان دفاع مقدس افزود: گروه 11 مراغه در دفاع مقدس عامل آرامش روانی جبهه‌های حق علیه باطل بود.

وی گفت: امسال طرح‌های فنی و مهندسی در پادگان امام رضا (ع) مراغه توسعه می‌یابد.
انتهای پیام/60002/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها