امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87754
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فضل‌الله فرخ مدیر انجمن اسلامی صنف آهن‌فروشان در گردهمایی اصناف و بازاریان ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فضل‌الله فرخ مدیر انجمن اسلامی صنف آهن‌فروشان در گردهمایی اصناف و بازاریان که در مسجد امام خمینی بازار تهران برگزار شد، با اشاره به اینکه سال جاری را رهبر انقلاب به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نام‌گذاری فرموده‌اند، اظهار داشت: رهبری انقلاب از اهمیت بیشتر فرهنگ نسبت به اقتصاد سخن گفتند و همچنین در جلسه‌ای که با خبرگان رهبری برگزار نمودند نگرانی خود را از وضعیت فرهنگی کشور اعلام کردند.

وی ادامه داد: دشمنانی که به فرمایش رهبری انقلاب تا آن سال نتوانسته بودند با تهاجم نظامی و انواع ترورها موجب عقب‌نشینی نظام شوند، با تهاجم فرهنگی وارد شده‌اند.

مدیر انجمن اسلامی صنف آهن‌فروشان با اشاره به دغدغه های رهبری در خصوص مباحث فرهنگی، اظهار کرد: حضرت آقا هشدار دادند اما مسئولان توجه نکردند. ایشان به طور مکرر در سال‌های بعد از شبیخون فرهنگی، قتل‌عام فرهنگی و ناتوی فرهنگی صحبت به میان آوردند اما باز هم مسئولین توجهی نکردند و جالب است در برخی موارد مسئولین کشور با نشان دادند چراغ سبز موجب گستردگی این تهاجم شدند.

فرخ با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از تهاجم فرهنگی اسلام راه و روش بسیار خوبی را مانند امر به معروف و نهی از منکر پیشنهاد کرده است، گفت: حضرت علی (ع) می‌فرماید که تمام خوبی‌ها، حتی جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف مانند یک نم در برابر اقیانوس است.

وی با انتقاد از اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به درستی اجرا نمی‌شود، افزود: متاسفانه در حالی که از اهمیت امر به معروف و نهی از منکر سخن می‌گوییم، مسئولینی که هم اکنون به قدرت رسیده‌اند هیچ توجهی به این مسائل ندارند و حتی رئیس‌جمهور محترم در سخنانی می‌گویند دولت به دین مردم کاری ندارد و یا با زور و شلاق نمی‌شود مردم را به بهشت فرستاد، بگذارید خودشان انتخاب کنند. روحانی در جای دیگری نیز گفته است عده‌ای بیکارند و فکر آخر و عاقبت مردم را می‌کنند در حالی که نمی‌دانند آخر عاقبت مردم چه است.

مدیر انجمن اسلامی صنف آهن‌فروشان اظهار داشت: در جواب رئیس‌جمهور باید گفت ما برای انقلاب چه کردیم و برخی منتقدین مراجع دینی ما هستند.

وی با بیان اینکه فرهنگی که مدنظر است، فرهنگ ابتذال است، گفت: فرهنگی که در آن به ازدواج همجنس گرایان احترام می‌گذارند، فرهنگی که در آن بنیان خانواده از بین رفته است، هیچ گاه مورد نظر ما نیست که بخواهیم از آن عقب بمانیم یا حداقل با آن حرکت کنیم. نباید شرایط را به جایی برسانیم که به جای امر به معروف و نهی از منکر امر به منکر و نهی از معروف شود.

فرخ با بیان اینکه وضعیت حجاب در کشور بسیار اسفناک است، گفت: قانون حجاب و عفاف 9 سال قبل تصویب و ابلاغ شد، در این قانون حدود 26 ارگان دخیل هستند پس مشخص نیست این قانون اجرا نمی‌شود.

مدیر انجمن اسلامی صنف آهن فروشان در پایان با بیان اینکه متاسفانه آمران معروف ما امنیت جانی ندارند، خاطرنشان کرد: دولتی که ادعای قانونمندی دارد چرا در جهت اجرای قانون حجاب و عفاف نمی‌رود؟ بنی‌صدر دو تا سه روز جنگ را رها کرد و با شعار زمین بدهیم و زمان بگیریم، موجب شد جنگ 8 سال طول بکشد. ما از سال 1370 تاکنون باعث ورود دشمن در جبهه فرهنگ هستیم و کاری نیز انجام نداده‌ایم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها