امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87763
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه طرح احیاء و توسعه اراضی کشاورزی پایاب سدهای استانهای خوزستان و ایلام عصر امروز ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه طرح احیاء و توسعه اراضی کشاورزی پایاب سدهای استانهای خوزستان و ایلام عصر امروز (دوشنبه) به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

اسحاق جهانگیری اجرای این طرح را خدمتی به مردم این دو استان دانست و بر لزوم پیگیری جدی دستگاه‌های مربوطه برای اجرای آن تاکید کرد.

در این جلسه در خصوص اعتبارات مالی و منابع آبی مورد نیاز بحث و تبادل نظر شد و ضمن ارائه گزارشی از مطالعات و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، برنامه زمانبندی اجرای طرح‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست که وزرای جهاد کشاورزی، نیرو و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور نیز حضور داشتند، موضوع اراضی دشت سیستان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

جهانگیری با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان سیستان و بلوچستان، سفر رییس جمهور را سفری پر خیر و برکت برای این استان خواند و افزود: با اجرای وعده رییس جمهور در خصوص اراضی دشت سیستان، تاثیری ماندگار برای این منطقه بر جای خواهد ماند.

وزرای نیرو و جهاد کشاورزی نیز گزارشی از وضعیت دشت سیستان ارائه کردند و مقرر شد جلساتی برای تعیین برنامه زمان بندی اجرای طرح برگزار شود و پس از تامین اعتبار لازم، این طرح وارد فاز اجرایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها