امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87769
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، داریوش پورسعید در ارتباط با این پرونده در جمع خبرنگاران بیان کرد: کارشناسان پلیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، داریوش پورسعید در ارتباط با این پرونده در جمع خبرنگاران بیان کرد: کارشناسان پلیس فتای بوشهر در پی شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز مبلغی بالغ بر 300 میلیون ریال از حساب بانکی‌اش بلافاصله ضمن تشکیل تیم عملیاتی ویژه تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتای استان بوشهر با همکاری پلیس آگاهی شهرستان دشتی وارد عمل شدند و در تحقیقات گسترده انجام شده توسط مأموران مبارزه با جرائم سایبری و انجام بررسی‌های فنی مشخص شد، مبلغی بیش از 180 میلیون ریال به حساب شوهر خواهر شاکی بصورت اینترنتی انتقال و مابقی نیز بصورت خرید اینترنتی  و خرید شارژ تلفن همراه انجام شده است.

این مقام انتظامی افزود: متهم بلافاصله شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان دشتی انتقال داده شد.

پورسعید خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی شد ولی با مشاهده شواهد و قرائن لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: از سال 1389 تاکنون با سوء استفاده از اعتماد شاکی و فعال کردن رمز دوم حساب وی جمعا مبلغی بالغ بر 300 میلیون ریال شامل انتقال به حساب، خرید شارژ تلفن همراه و خریدهای اینترنتی بصورت غیرمجاز برداشت کردم.

رئیس پلیس فتای استان بوشهر در پایان اظهارداشت: نامبرده پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح داده شد.
انتهای پیام/66006/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها