امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87773
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، مجید ارجمندی پیش از ظهر امروز در نشست بررسی وضع طلاق در استان سمنان که با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، مجید ارجمندی پیش از ظهر امروز در نشست بررسی وضع طلاق در استان سمنان که با حضور مدیرکل دفتر آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی، مدیرکل مشاوره و امور روان‌شناختی سازمان بهزیستی و شماری از کارشناسان سازمان بهزیستی در سالن جلسات اداره کل بهزیستی استان سمنان برگزار شد، اظهار کرد: سمنان در حوزه مشاوره و پیگیری امور مربوط به طلاق در شرایط مطلوبی قرار دارد.

وی تصریح کرد: پس از جنگ تحمیلی، به آسیب‌های اجتماعی در کشور کمتر پرداخته شده است و این امر سبب شد تا شاهد افزایش آمارها در حوزه طلاق و سایر بخش‌های آسیب‌های اجتماعی باشیم.

معاون دفتر آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی اضافه کرد: مسائل اقتصادی یکی از مهم‌ترین مواردی است که نباید در بررسی روند آسیب‌های اجتماعی به آن بی‌توجهی شود.

ارجمندی ادامه داد: امور اقتصادی و معیشتی یکی از مواردی است که همواره در بررسی موضوع آسیب‌های اجتماعی مهم بوده و اثر بسیاری نیز داشته است.

وی اضافه کرد: خانواده‌ها در برهه کنونی بیشتر به امنیت و آموزش و سایر نیازمندی‌های فرزندانشان توجه می‌کنند و به همین خاطر، ادارات و نهادها بیشتر به امور مربوط به خانواده ورود پیدا کرده‌اند.

معاون دفتر آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی ادامه داد: امروز شاهد هستیم که وظایف خانواده‌ها بیش از گذشته افزایش یافته است و به همین دلیل، والدین نمی‌توانند به همه امور مربوط به اعضای خانواده رسیدگی ایده‌آل و مطلوب داشته باشند.

ارجمندی اضافه کرد: همه باید دست در دست هم دهند و بکوشند تا آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاهش یابد.

در نشست بررسی وضع طلاق در اداره کل بهزیستی استان سمنان که در آن مدیرکل، معاونان، رؤسای شهرستان‌های بهزیستی استان سمنان، کارشناسان و نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد نیز حضور داشتند، به بحث پیرامون تلاش‌های انجام گرفته در حوزه آسیب‌های اجتماعی در استان سمنان پرداخته شد.
انتهای پیام/2249/ر30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار