امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87790
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، پژمان قویمی گفت: ماموران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، پژمان قویمی گفت: ماموران انتظامی پاسگاه علیصدر با همکاری پلیس‌های تخصصی طرح منطقه‌ای را طی هفته جاری به اجرا گذاشتند.

وی افزود: در راستای اجرای طرح مذکور مخفیگاه یکی از تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ اضافه کرد: در ادامه بازجویی به عمل آمده از محل مذکور پنج متهم که در حال استعمال مواد مخدر بودند دستگیر و مقادیری مواد مخدر از نوع هروئین به صورت بسته‌بندی شده، سه عدد پایپ و 96 قطعه اسکناس جعلی 100 هزار ریالی کشف شد.

وی تصریح کرد: در ادامه اجرای طرح یاد شده مأموران از غرفه‌های واقع در غار علیصدر نیز بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه آن 69 قطعه اسکناس جعلی 100 هزار ریالی از دو غرفه کشف شد.

قویمی تصریح کرد: دستگیری هشت متهم از نتایج این طرح بود؛ متهمان دستگیر شده به همراه اقلام و اموال کشف شده برای سیر مراحل قانونی به یگان انتظامی منتقل و پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.
انتهای پیام/89002/ز/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار