امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87804
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در اولین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان که در محل ساختمان وزارت ورزش و جوانان تشکیل ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در اولین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان که در محل ساختمان وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد، گفت: نکاتی که نمایندگان وزارتخانه‌ها در این ستاد مطرح کردند همگی در جایگاه خود صحیح است و ما باید سعی کنیم با تحلیل و تبیین وضعیت موجود برنامه‌ای برای رسیدن به وضعیت مطلوب در نظر بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: بحث‌های کلی که مطرح می‌شود سخنان زیبایی است اما این حرف‌ها شاید خاصیت زیادی نداشته باشد ما باید از حوزه نظریه و صحبت‌های دستوری خارج و وارد عمل شویم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد:‌ ما می‌خواهیم در حوزه جوانان گام‌های روبه جلو برداریم حتی اگر این گام‌ها کوچک باشد.

گودرزی تصریح کرد:‌ تکلیف قانونی وزارت ورزش و جوانان تشکیل ستاد ملی ساماندهی امور جوانان است و امیدوار هستیم تشکیل این جلسات خروجی خوبی در سطح کلان داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما در درون این جلسات فرایندها را اصلاح می‌کنیم و مواردی که باید به لایحه‌ای در دستور کار ما قرار دارد اضافه، تلفیق یا حذف شود را بررسی می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد:‌ ما نباید جوان را به عنوان یک موضوع کلان نگاه کنیم بلکه جوانان در دسته‌های مختلف باید بررسی شوند به عنوان مثال باید جوانان را در دو گروه جوانان مسئله‌دار و جوانان بدون مسئله بررسی کنیم و نیازهای آنها را طبقه‌بندی کنیم.

گودرزی اظهار داشت: مسائل و دغدغه‌های حوزه جوانان طیف وسیعی دارد که باید برای هر کدام از آنها برنامه‌ریزی کرد.

وی ادامه داد:‌ شرح و دستورالعملی برای حوزه جوانان باید نوشته شود تا جلسات حوزه جوانان بر اساس این دستورالعمل تشکیل شود و ما باید تلاش کنیم آنچه تاکنون ساخته شده است را تداوم ببخشیم و نکات ضعف را برطرف کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار