امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87806
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار قضایی فارس اعزامی به استان مازندران دادستان کل کشور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در بدو ورود به استان مازندران و در فرودگاه شهر ساری در ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس اعزامی به استان مازندران دادستان کل کشور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در بدو ورود به استان مازندران و در فرودگاه شهر ساری در جمع خبرنگاران قرار گرفت و گفت: هدف اصلی ما از این سفر اظهار همدردی با کسانی است که در این حادثه صدمه دیده‌اند.

وی افزود: البته در کنار این هدف به خدمتگزاران مردم خداقوت گفته و علل و عواملی که منجر به این حادثه شده است را هم بررسی خواهیم کرد.

وی افزود: ما می‌دانیم که سیل یک حادثه طبعیی است اما در برخی مواقع می‌توان اقداماتی انجام داد که سیل این گونه خسارت ندهد و باران که نزولات آسمانی است و یک نعمت به حساب می‌آید تبدیل به خسارت نشود.

دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضایی در جهت حفظ حقوق همه شهروندان است و در این سفر قصور و تقصیرهایی که احیاناً صورت گرفته را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وی گفت: البته به مسئولان استانی و مردم هم کمک خواهیم کرد تا از بار مشکلات به وجود آمده کاسته شود.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: خیلی تفاوت وجود دارد میان اینکه انسان در تهران بنشیند و گزارش‌ها را بررسی کند تا اینکه خودش به محل وقوع حادثه آمده و به طور کامل موضوع را از نزدیک بررسی کند.

خبرنگاری از محسنی اژه‌ای پرسید که برخی معتقدند قطع درختان و از بین رفتن جنگل‌ها در بالادست شهرها باعث وقوع چنین حوادثی می‌شود،‌ گفت: به هر ترتیب تمام عواملی که احتمال داده شود در وقوع این حوادث نقش داشته‌اند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها