امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87807
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
غلامحسین موید حسینی صدر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به طوفان روز دوشنبه(12 خردادماه) و خسارات ناشی از آن، اظهار داشت: سازمان هواشناسی ...

غلامحسین موید حسینی صدر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به طوفان روز دوشنبه(12 خردادماه) و خسارات ناشی از آن، اظهار داشت: سازمان هواشناسی به عنوان مرکز علمی کشور محسوب می‌شود و باید برای پیش‌بینی‌ هوای کشور تقویت شود.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: برای پیشبرد برنامه‌های کاری بدون شک نیازمند آگاهی درباره شرایط جوی کشور هستیم و همین مسئله بر ضرورت پیش‌بینی دقیق‌تر شرایط جوی کشور می‌افزاید.

وی با تأکید بر ضرورت تقویت و ارتقای سطح تکنولوژی دستگاه‌ها و ملزومات پیش‌بینی در سازمان هواشناسی، بیان داشت: بروز طوفان روز دوشنبه نشان داد که کشور در زمینه پیش‌بینی شرایط جوی ضعیف است.

حسینی صدر اضافه کرد: البته عدم پیش‌بینی دقیق و به موقع این سازمان می‌تواند ناشی از عوامل متعددی از جمله نبود تجهیزات کافی و بروز در این مرکز و ضعف مدیریت باشد.

عضو فراکسیون محیط زیست خانه ملت با اشاره به اینکه سازمان هواشناسی زیرمجموعه وزارت راه است، ابراز داشت: باید این وزارتخانه اعتبارات لازم را برای سازمان هواشناسی از طریق تخصیص بودجه به منظور ارتقای سطح تکنولوژی دستگاه‌های پیش‌بینی تامین کند.

حسینی صدر خاطرنشان کرد: البته من معتقد هستم که سازمان هواشناسی سنخیت بیشتری با سازمان محیط زیست دارد و باید زیرمجموعه این سازمان شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها