امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87813
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «شاهد الله شاهد» سخنگوی طالبان پاکستان امروز و در پی عملیات شب گذشته ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «شاهد الله شاهد» سخنگوی طالبان پاکستان امروز و در پی عملیات شب گذشته این گروه در فرودگاه کراچی در گفتوگوی تلفنی با برخی خبرنگاران رسانه‌های پاکستانی، ضمن پذیرفتن مسئولیت حمله به فرودگاه کراچی گفت: حمله به فرودگاه کراچی آغاز عملیات‌های طالبان است و در صورتیکه عملیات‌های ارتش در وزیرستان شمالی و مناطق قبایلی متوقف نشود، این حملات ادامه پیدا می‌کند.

شاهد الله شاهد تأکید کرد: دولت پاکستان از ترفند مذاکره علیه طالبان استفاده کرده و در واقعیت ارتش و دولت با هم در حمله به مناطق قبایلی شریک و هماهنگ بودند.

سخنگوی طالبان افزود: در حمله ارتش به مناطق قبایلی تعداد زیادی از مردم بی‌گناه از جمله زنان و کودکان کشته شدند و حمله به فرودگاه کراچی اولین اقدام طالبان برای انتقام از ارتش بود.

وی گفت: طالبان به علت کشته شدن زنان و کودکان بی‌گناه از ارتش و دولت پاکستان انتقام می‌گیرد.

در همین حال، سازمان اطلاعات پاکستان اعلام کرد: سخنگوی طالبان از یک مکان نامعلوم واقع در میران‌شاه مرکز وزیرستان شمالی با رسانه‌ها ارتباط برقرار کرده است.

صبح امروز نیز، ژنرال «راحیل شریف» فرمانده ارتش پاکستان ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به فرودگاه کراچی، نیروهای امنیتی کشته شده در حمله تروریستی شب گذشته را شهدای شجاع خواند و به خانواده آنها ادای احترام کرد.

شب گذشته 10 تروریست مسلح با سلاح‌های خودکار، نارنجک و جلیقه‌های انفجاری به فرودگاه کراچی حمله کردند که در نتیجه تبادل آتش میان تروریست‌ها و نیروهای ارتش و پلیس محلی بیش از 17 نفر کشته شده‌اند که در میان کشته شدگان جسد چند نفر از مهاجمین نیز مشاهده شده است.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها