امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87818
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، وزارت خارجه چین امروز(دوشنبه) اعلام کرد که این کشور با تمامی طرف‌های درگیر ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، وزارت خارجه چین امروز(دوشنبه) اعلام کرد که این کشور با تمامی طرف‌های درگیر در مذاکرات هسته‌ای در ارتباط خواهد بود و نقش سازنده‌ای را در این زمینه ایفا خواهد کرد.

بنابراین گزارش،«هوا چونینگ»، سخنگوی وزارت خارجه چین در این باره گفت: «مایلیم تا با تمامی طرف‌های درگیر در مذاکرات در ارتباط نزدیک باشیم و نقش سازنده‌ای را در فرآیند مذاکرات داشته ایفا کنیم.»

اظهارت این دیپلمات چینی در آستانه آغاز مذاکرات ایران و‌ آمریکا در ژنو به میان آمده است.

چونینگ در ادامه اظهار داشت: «متعهد بودن چین به تعامل مستقیم با 6 کشور درگیر در موضوع هسته‌ای و ایران به افزایش درک دوجانبه و پیشبرد روند مذاکرات کمک می‌کند.»

این دیپلمات چینی در خاتمه سخنان خود اظهار داشت: «مذاکرات به مراحل جدی‌تری وارد شده  و نمایانگر این است که موضوع هسته‌ای ایران وارد مرحله جدی‌تر و پیچیده‌تری می‌شود. تمامی طرف‌های درگیر بهتر است که در پی یافتن زمینه‌های مشترک و حل اختلاف‌ها با نگاهی قابل انعطاف و واقع‌بینانه باشند.»
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها