امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87826
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، «آویگدور لیبرمن» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، «آویگدور لیبرمن» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه یک بار دیگر عدم وجود انسجام در عملکرد وزرای این رژیم به ویژه در ارتباط با سیاست های اتخاذ شده در قبال فلسطین را مورد انتقاد قرار داد و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم را مسئول این عدم انسجام و ناهماهنگی خواند.

وی گفت: نتانیاهو نمی تواند کابینه اش را هدایت کند. آنچه روز گذشته در نشست کابینه اتفاق افتاد، زمانی که 4 نفر از وزرای ارشد کابینه سخنرانی عمومی داشتند و یکی پس از دیگری یک راه حل سیاسی متفاوت ارائه کردند، تنها یک نمایش مضحک بود.

لیبرمن در ادامه با مقصر دانستن نتانیاهو تأکید کرد: این چیزی نیست که به عنوان سیاست حاکم به آن نیاز داریم. ما باید این عملکرد را متوقف کنیم و یک طرح سیاسی واحد ارائه دهیم که تمامی بخش های ائتلاف را به یکدیگر پیوند دهد. نتانیاهو باید رهبری خود را با ارائه یک طرح واحد سیاسی نشان دهد.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در ادامه گفت که از توافق با فلسطینیان از طریق مذاکره حمایت می کند اما تأکید کرد: این توافق تنها در صورتی پذیرفته است که به عنوان بخشی از بسته پیشنهادی برای حل روابط ما با جهان عرف مطرح شود.

لیبرمن دوشنبه گذشته نیز پس از جلسه اضطراری کابینه رژیم صهیونیستی به منظور بررسی سیاست ها پس از تشکیل دولت وحدت ملی در فلسطین در واکنش به آنچه عملکرد نسبتا منفعل نخست وزیر این رژیم در قبال رویدادهای فلسطین و عملکرد اعضای کابینه خود خواند، تأکید کرد که اسرائیل هیچ راهبرد مشخصی ندارد.

وی با انتقاد از نتانیاهو تأکید کرده بود: هر وزیری در اسرایئل یک استراتژی دارد اما نخست وزیر هیچ راهبردی ندارد.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها