امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87861
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
 به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تودیع علیرضا نادعلی مدیرعامل کانون اندیشه جوان و معارفه محمدرضا ...

 به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تودیع علیرضا نادعلی مدیرعامل کانون اندیشه جوان و معارفه محمدرضا یقینی، مدیر عامل جدید کانون صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام علی اکبر رشاد رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، حجت‌الاسلام علی ذوعلم از مدیران پیشین کانون اندیشه جوان و رئیس اندیشکده انقلاب اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، محمود حکمت نیا رئیس هیئت مدیره کانون اندیشه جوان، حجت‌الاسلام محمدرضا زائری و حجت‌الاسلام رضا غلامی از دفتر نهاد ریاست جمهوری و رئیس مرکز پژوهشی علوم انسانی اسلامی صدرا دقایقی پیش (دوشنبه 19 خردادماه) در کانون اندیشه جوان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مداحی و ثنای اهل بیت(ع) به ویژه حضرت علی اکبر(ع) به مناسبت روز میلادشان و روز جوان انجام شد.

همچنین حجت‌الاسلام رشاد و برخی از مدیران پیشین این کانون سخنرانی و خاطراتی درباره فعالیت‌هایشان در حوزه انقلاب اسلامی تعریف کردند و در نهایت نیز لوح یادبود و تقدیر و تشکر از علیرضا نادعلی به پاس زحمات دو سال اندی فعالیت‌اش در کانون به وی تقدیم شد.

هدایای تقدیم شده به نادعلی از سوی دستگاه‌های مختلف از جمله دوستان کانون اندیشه جوان، سازمان بسیج شهرداری تهران، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و ... بود.

مشروح سخنرانی‌های این مراسم تا دقایقی دیگر در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس منتشر می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها