امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8787
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار محمدرضانقدی در همایش با عنوان «بررسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار محمدرضانقدی در همایش با عنوان «بررسی راهکارهای مناسب برای خلق حماسه اقتصادی » با حضور مسئولان جهاد کشاورزی، بسیج مهندسان و فرماندهان پایگاه‌های روستایی در سالن اجتماعات سپاه عاشورا اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در سایه ایستادگی در مقابل استکبار جهانی در طول عمر با برکت خود به ویژه در دوران پر افتخار دفاع مقدس امروز در حوزه دفاعی از چنان توانمندی و اقتداری برخوردار است که دشمنان قسم خورده نظام اسلامی ایران جرأت نمی‌کنند به خاک ایران اسلامی تعرض کنند از این رو امروز خیال می‌کنند که با اعمال فشارها و تحریم های اقتصادی شاید بتوانند ایران اسلامی را مجبور به عقب‌نشینی از مواضع و آرمان‌های مقدس خود بکنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را بهترین راه برون رفت در مقابله با استکبار جهانی دانست و خاطرنشان کرد : بهترین مصداق خلق حماسه سیاسی، بحث انتخابات است که در حقیقت زورآزمایی ملت بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی با آمریکاست و 24خرداد روز لشکرکشی ملت ما در مقابله آمریکاست.

مردم ما با نصب العین قرار دادن بیانات مقام عظمای ولایت، دست به انتخاب اصلح خواهد زد و رئیس جمهوری را که مصداق بارز ایمان، مدیریت، ولایتمداری و سازش ناپذیر باشد انتخاب کرده و زمام امور را بدست او خواهند سپرد.

سردار نقدی در ادامه با بیان اینکه آنهایی که راه برون رفت از مشکلات اقتصادی را در سازش با آمریکا می دانند شدیداً در اشتباه‌اند، تصریح کرد: سرنوشت ذلت بار کشورهای وابسته ای چون مصر، لیبی ، عراق و ... نشان داد که سازش نمی‌تواند عامل برون رفت از معضلات و مشکلات باشد و بهترین راهکار آن است که با حفظ کرامت و عزت و هویت دینی و انقلابیمان در مقابل زیاده خواهی و زورگویی استکبار جهانی ایستادگی کنیم چنانکه در دفاع مقدس توانستیم در سایه ایستادگی نگذاریم هویت دینی و ملی ما توسط متجاوزان دچار خدشه شود.

نقدی با تذکر به اینکه بهترین راهکار برای خلق حماسه اقتصادی استفاده کامل از ظرفیت بسیج است، افزود: چنانکه با اتکا به اقتدار بسیج در دفاع مقدس توانستیم در مقابل لشکرکشی آمریکا ایستادگی کنیم امروز با توسل به بسیج می‌توانیم در جنگ اقتصادی نیز دشمن را با شکست مفتضحانه مواجه سازیم به شرطی دستندرکاران حوزه اقتصاد بسیج را باور داشته باشند.چنانکه بسیج هر جا که وارد شده است اعم از حوزه های دفاعی، سازندگی، فرهنگی، بهداشتی، فناوری و ... توانسته است خوش بدرخشد و کارنامه‌ای پر افتخار از خود ارائه دهد.
انتهای پیام/60002/ق/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها