امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87878
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مصوبات جلسه امروز این شورا گفت: شورا مقرر کرد که در ایام ماه مبارک ...

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مصوبات جلسه امروز این شورا گفت: شورا مقرر کرد که در ایام ماه مبارک رمضان فیلم‌های ویدئویی که پروانه نمایش سینمایی دارند در این ماه کاندیدای اکران شوند و از آنجایی که در آئین‌نامه لحاظ شده است که فیلم‌های ویدئویی تنها در 6 ماه دوم سال اجازه اکران داشته باشند استثنائا این فیلم‌ها می‌تواند تنها در ماه مبارک رمضان کاندیدای اکران شوند.
وی ادامه داد: همچنین قرارداد فیلم «تجریش ناتمام» در گروه  استقلال برای اکران پس از فیلم «زندگی مشترک محمودی و بانو» و رسیدن این فیلم به کف فروش ثبت شد.
فرجی خاطر نشان کرد: قرارداد فیلم «فرشته‌ها با هم می‌آیند» بعنوان برنامه عید فطر گروه سینمایی آزادی ثبت شد و قرارداد فیلم سینمایی «امروز» به عنوان قرارداد فیلم سینمایی «عید فطر »گروه سینمایی استقلال نیز ثبت شد.
وی ادامه داد: همچنین قرارداد فیلم سینمایی «کلاشینکف» برای اکران عید فطر در گروه سینمایی آفریقا ثبت شد و قرارداد فیلم «برف»برای اکران در گروه سینمایی قدس پس از رسیدن فروش فیلم سینمایی «متروپل» به کف فروش ثبت شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها