امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87884
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این جلسه که با حضور امیرمسعود شهرام­ نیا (مدیرعامل موسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران)؛ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این جلسه که با حضور امیرمسعود شهرام­ نیا (مدیرعامل موسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران)؛ همایون امیرزاده (مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) ؛ علی شجاعی صائین (مدیرکل کتاب و کتابخوانی وزیر ارشاد)؛ رجبعلی سالاریان (مدیر نمایشگاه­های کتاب استانی)؛ اسماعیلی راد (مدیر اتحادیه شرکت تعاونی ناشران (آشنا))؛ آموزگار (رئیس هیأت مدیره انجمن ناشران)؛ متولی ( رئیس انجمن ناشران کتاب آموزشی)؛ عرفان­پور (عضو هیأت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی) و محسن عموشاهی و محمد خلج (مشاوران مدیرعامل موسسه نمایشگاه­ها) برگزار گردید.

امیرمسعود شهرام­ نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه ­های فرهنگی ایران در این جلسه ضمن تأکید بر تهیه ضوابط و دستور العمل جدید برای برگزاری نمایشگاه ­های کتاب استانی گفت: امکان عرضه کتاب و مقررات شرکت ناشران در استان­ها باید مورد بازبینی قرار گیرد.

وی ­گفت: این موسسه آمادگی کامل دارد بحث واگذاری و نحوه اجرای نمایشگاه ­های کتاب استانی را به تشکل­ های نشر واگذار نماید و در این خصوص باید ملاحظات مربوط به واگذاری و نحوه اجراء توسط این تشکل­ ها در نظر گرفته شود تا این نمایشگاه ­ها دچار آسیب نشود. در این جلسه تشکل­ های نشر در خصوص کم شدن میزان تخفیف ،حضور ناشران معتبر، نحوه توزیع عناوین کتاب وضوابط و مقررات ارائه کتاب و چگونگی همکاری تشکل های نشر در حوزه های مختلف  دیدگاه های خود را ارئه نمودند و این دیدگاه ها و نقطه نظرات ارائه شده مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه با اتفاق نظر حاضران مقرر گردید پیش ­نویس ضوابط حضور ناشران و نحوه حضور و همکاری تشکل های نشر در نمایشگاه‌های استانی تهیه و مورد تصویب قرار گیرد و به امضاء عالی­ترین مقام وزارت نیز برسد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها