امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87892
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، کتاب «نقش و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، کتاب «نقش و جایگاه بین المللی اندیشه و افکار امام خمینی» حاوی مجموعه مقالات اندیشمندان هند در بمبئی رونمایی شد.

حسنخانی مسئول خانه فرهنگ ایران در بمبئی در این خصوص گفت: این مقالات در واقع دیدگاه بخش کوچکی از جامعه روشنفکران و متفکرین هندی در باب ابعاد شخصیتی و اندیشه و افکار حضرت امام است که در همایش‌های سه سال گذشته سالگرد ایشان، ارائه و منتشر شده است.

نقش خود باوری و هویت اسلامی در بیداری اسلامی، امام خمینی و کرامت انسانی، برابری و همکاری بین‌المللی به جای نظام سلطه در نظریه امام خمینی، نظریه وحدت از دیدگاه امام خمینی و امام خمینی؛ نجات دهنده قوم و ملت و بانی اتحاد از جمله عنوان‌های مقالاتی است که به قلم اندیشمندان هندی در این کتاب به چاپ رسیده است.

این کتاب مقارن با بیست پنجمین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام(ره) در شمارگان 500 نسخه و به دو زبان انگلیسی و اردو توسط انتشارات الهدی و با حمایت خانه فرهنگ ایران در بمبئی منتشر شده است. 
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها