امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87894
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاه اسباب‌بازی فردا با حضور گری لوئیس سرپرست و نماینده سازمان ملل ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاه اسباب‌بازی فردا با حضور گری لوئیس سرپرست و نماینده سازمان ملل در ایران، محمدرضا مخبردزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در محل کانون واقع در خیابان حجاب افتتاح می‌شود.

به گفته آیدین مهدی‌زاده، مدیر مسئول پژوهشی فصلنامه چهار باغ، این نمایشگاه فردا 20 خرداد افتتاح و تا روز جمعه 23 خرداد سال جاری ادامه خواهد داشت به گونه‌ای که علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 الی 17 برای بازدید از نمایشگاه و خرید اسباب‌بازی از ساعت 9 صبح تا 19 شب در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب حضور به عمل رسانند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد تولیدکننده اسباب‌بازی در این نمایشگاه حضور به عمل می‌رسانند، می‌گوید:  بیش از 30 تولیدکننده و دست‌اندرکار حوزه اسباب‌بازی در ایران در نمایشگاه اسباب‌بازی حضور فعال خواهند داشت.

مهدی‌زاده در پاسخ به این پرسش که آیا در بین تولیدکنندگان اسبا‌ب‌بازی نیز واردکنندگان این محصولات فرهنگی هم حضور خواهند داشت، عنوان می‌کن: برای برپایی این نمایشگاه تنها از تولیدکنندگان منتخب اسباب‌بازی ایران دعوت به عمل آورده‌ایم و هیچ یک از واردکنندگان و پخش کنندگان عروسک و اسباب‌بازی در این نمایشگاه حضور نخواهند داشت.

وی درباره حضور تولیدکنندگان اسباب‌بازی سایر کشورها در این نمایشگاه،‌بیان می‌کند: حدود پنج سفارتخانه‌ نظیر  ژاپن، هند، افغانستان، فرانسه و ترکیه اسباب‌بازی‌های سنتی خود را به این نمایشگاه خواهند آورد و در معرض دید عموم قرار می‌گیرند.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه اسباب‌بازی فردا ساعت 8 صبح با مشارکت گروه پژوهشی چهار باغ و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شورای نظارت بر اسباب‌بازی ایران و با همیاری دفتر توسعه سازمان ملل در محل کانون واقع در خیابان حجاب افتتاح می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها