امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87909
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان، سردار محمدرضا نقدی در مجمع عالی بسیج که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان، سردار محمدرضا نقدی در مجمع عالی بسیج که در دانشکده علوم دریایی شهرستان چابهار برگزار شد، اظهار کرد: مردم ما در انقلاب نشان دادند که لایق رهبری حضرت امام خمینی هستند و در حال حاضر نیز باید لیاقت ظهور حضرت مهدی(عج) را نیز داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه جامعه‌ای که در آن فساد و بیکاری باشد برازنده اسلام نیست، افزود: در سوریه طالبان وهابی شفیق‌ترین رفتار را با ملت خودشان داشتند.

وی بیان کرد: ما زمانی می‌توانیم مدعی پرچم‌داری اسلام باشیم که خلأ سوسیالیستی و لیبرالیستی را با اسلام را پر کنیم.

سردار نقدی با اشاره به اینکه پیامبر اسلام الگوساز همه مسلمانان بود یادآور شد: رسالت سنگینی بر عهده ماست باید اسلام را خوب معنا کنیم هر کدام از مسئولان باید کار را در جایگاه خود به درستی و با بصیرت تمام انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات نیازمند یاری و کمک مردم هستیم اضافه کرد: برای حل مشکلات، مردم وارد باید وارد صحنه شوند و دولت از وجود مشارکت مردم برای حل مشکلات مردم استفاده کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: مجمع عالی بسیج باید وارد جزییات شود راهکار عملیاتی ارائه دهد و باید با به کارگیری سرمایه و درآمد در کار تولید در همه صحنه‌ها جهادگونه عمل کند تا همواره رو به جلو و به پیشرفت و تعالی جامعه برسیم.

وی با بیان اینکه هر منطقه باید مشکلات خود را بومی‌سازی کند افزود: مشکلات منطقه با بسیج شدن تمامی نیروها باید به بهترین شکل ممکن حل شود.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: در دوران جنگ تحمیلی بسیج دلاورانه جنگید و اکنون در عرصه جنگ نرم، اقتصادی و دیگر عرصه‎ها در حال انجام وظیفه است.

وی گفت: چابهار دارای ظرفیت عظیمی است سرمایه‌داران می توانند با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی در راستای تولید و خود کفایی حرکت کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ظرفیت گردشگری، تولید میوه‌های خارج فصل و دریا را از دیگر ظرفیت‌های خوب شهرستان چابهار خواند.
انتهای پیام/75004/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار