امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87971
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به اخبار برخی رسانه‌ها در مورد اعزام نمایندگان مجلس برای سفر به برزیل و حضور در مسابقات جام جهانی، اظهار داشت: هیأت رئیسه مجلس تصمیمی برای اعزام نمایندگان به مسابقات جام جهانی نداشته و ندارد.

وی درباره نشست اخیر هیأت رئیسه مجلس گفت: روز گذشته اولین جلسه هیأت رئیسه در سال سوم دوره نهم با حضور لاریجانی برگزار شد.

نماینده اسدآباد در مجلس بر همین اساس یادآور شد: در جلسه مذکور، سخنگو و دبیر جلسات انتخاب شدند و موضوعات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و شرکت ملی فولاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نتیجه مقرر شد این تحقیق و تفحص‌ها به مدت سه ماه تمدید شوند.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد سفر یکی از نمایندگان مجلس به برزیل که این روزها خبرساز شده است نیز تصریح کرد: اخباری که در رسانه‌ها در مورد تصمیم هیأت رئیسه مجلس برای اعزام فردی به مسابقات جام جهانی برای نظارت یا بحث بررسی موضوع فساد در فوتبال مطرح شده، صحت ندارد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس تأکید کرد: کمیسیون اصل 90 تصمیم گرفته بود که یکی از نمایندگان عضو این کمیسیون به برزیل اعزام شود و این موضوع توسط رئیس کمیته سفرهای خارجی مورد تأیید قرار گرفته بود، اما این موضوع نه در هیأت رئیسه مطرح شده بود و نه در این مورد تصمیمی وجود داشت.

وی یادآور شد: کمیسیون فرهنگی مجلس نیز با اعزام نمایندگان به مسابقات جام جهانی فوتبال مخالفت کرده است.

به گزارش فارس، این اظهارات نعمتی در حال مطرح می‌شود که امروز محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود «حسین آذین نماینده رفسنجان» از سوی کمیسیون متبوعش برای انجام وظایف نظارتی مجلس، عازم مسابقات جام جهانی فوتبال در برزیل خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار