امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87985
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمدحسین میرمحمدی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه امروز ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمدحسین میرمحمدی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه امروز کمیسیون در راستای تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر افزایش جمعیت و تشویق خانواده ها به فرزند دارشدن ، بندی به لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم الحاق شد که بر اساس آن صاحبان درآمد به ازای تولد هر فرزند یک میلیون تومان به سقف معافیت مالیاتی اش اضافه می شود.

وی افزو.د: درجلسه بعدی کمیسیون نیز بندی مورد بررسی قرار خواهد گرفت که بر اساس آن بندی که تمدید کارت بازرگانی را منوط به ارایه مفاصا حساب مالیاتی کرده به نفع تولیدکنندگان تغییر کند .

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین  قرار شد ‌گزارش  تجمیعی دیوان محاسبات و مرکزپژوهش ها درباره رانت 650 میلیون یورویی در اختیار نمایندگان قرار گیرد تا روز یکشنبه هفته آینده در کمیسیون نهایی شده و به رییس مجلس ارایه و با تشخیص هیات رییسه یا در صحن قرائت شود یا به قوه قضاییه ارجاع شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها