امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87997
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
محمد کردی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: هم اکنون عملیات احداث و تکمیل این پروژه با سرعت بسیار خوبی در حال انجام است که پیش‌بینی ...

محمد کردی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: هم اکنون عملیات احداث و تکمیل این پروژه با سرعت بسیار خوبی در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود در صورت تزریق به موقع 45 میلیارد ریال از اعتبارات سال گذشته و سال جاری این پروژه در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری برسد.

وی تصریح کرد: همچنین پیگیری پروژه دو بانده کردن محور جاده قدیم ساوه ـ تهران که بخشی از آن از شهرستان زرندیه عبور می‌کند با جدیت دنبال می‌شود تا با محقق شدن آن شاهد کاهش تلفات جاده‌ای خواهیم بود.

فرماندار شهرستان زرندیه در بخش دیگری از سخنان خود اجرای طرح‌های هادی روستایی، آبرسانی و گازرسانی روستایی را از دیگر طرح‌های اولویت‌دار فرمانداری زرندیه برشمرد و بیان کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به پنج روستا از روستاهای شهرستان در حال انجام است که تلاش داریم با همکاری شرکت گاز این تعداد را به هشت پروژه ارتقا دهیم.

کردی تاکید کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته تا سال آینده تمام روستاهای دارای سکنه زرندیه از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که بودجه این شهرستان در سال جاری 55 میلیارد و 724 میلیون ریال است، گفت: امسال تلاش می‌کنیم که پروژه‌های بالا 50 درصد پیشرفت فیزیکی را در شهرستان تکمیل و پروژه‌هایی را شروع کنیم که در کمترین زمان مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

کردی ادامه داد: در حال حاضر بهره برداری از مجتمع اداری زرندیه که حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال انجام است یکی از اولویت‌های این شهرستان است تا با استقرار ادارات در آن، ارائه خدمات به مردم افزایش یابد.
انتهای پیام87007/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها