امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88011
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در جلسه امروز شورای شهر، یک فوریت طرح «ساماندهی اسناد املاک و مستغلات شهرداری تهران و موسسات تابعه» بررسی شد. در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در جلسه امروز شورای شهر، یک فوریت طرح «ساماندهی اسناد املاک و مستغلات شهرداری تهران و موسسات تابعه» بررسی شد.

در این راستا، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با یک فوریت طرح  گفت: در تبصره های بودجه 93 کشور، شهرداری موظف به گرفتن سند برای اماکن است.دیگر چه دلیلی برای یک فوریت دارد؟

علیرضا دبیر با بیان این مطلب افزود: نکته در مورد تبصره این طرح است که در آن نوشته شده: « اعتبار مورد نیاز از محل سرجمع اعتبارت نقدی بودجه سال 93 شهرداری تخصیص داده می شود.» از کدام ردیف بودجه باید تامین شود؟ ردیف مترو؟

وی با اشاره به اینکه این طرح جزو مواد برنامه 5 ساله دوم شهرداری است، بیان داشت: اگر این طرح مربوط به ساماندهی املاک شهرداری بود، طرح خوبی بود و یک فوریت داشت. اما این طرح ساماندهی اسناد شهرداری است و هیچ فوریتی ندارد.

حبیب کاشانی نیز از مخالفان یک فوریت طرح بود. اما عباس جدیدی و احمد دنیامالی از یک فوریت آن دفاع کردند.

در ادامه جلسه، طرح مذکور به رای گذاشته شد و از 22 نفر عضو حاضر شورا تنها 10 نفر اعلام موافقت کردند تا این طرح به صورت عادی در دستور کار شورا قرار گیرد. در ماده واحده طرح مذکور آمده بود: شهرداری تهران (سازمان املاک و مستغلات) با توجه به ماده 27 ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 93 کل کشور موظف است نسبت به پیگیری و صدور اسناد تک برگ برای کلیه املاک و مستغلات شهرداری و سازمانها و شرکت های تحت پوشش تا پایان سال جاری اقدام نماید و گزارش آن را به شورا ارائه کند.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها