امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88018
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، حمیدرضا انصاری ظهر امروز در نشست با مدیران آموزش و پرورش دشتستان اظهار داشت: بحث ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، حمیدرضا انصاری ظهر امروز در نشست با مدیران آموزش و پرورش دشتستان اظهار داشت: بحث امنیت یک مسئله مهم و اساسی در جوامع امروزی است و فرهنگ‌سازی در این زمینه امری لازم است.

وی افزود: ایجاد امنیت پایدار در جامعه نیازمند همکاری مردم و مسئولان است و امیدواریم در این زمینه به اهداف مورد نظر برسیم.

فرمانده نیروی انتظامی دشتستان از اجرای طرح ممنوعیت ورود موتورسیکلت به مدارس دشتستان از اول مهر خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به خواست آموزش و پرورش و اولیاء دانش‌آموزان در زمینه ممنوعیت ورود موتور سیکلت به مدارس ما آمادگی کامل را برای همکاری و فرهنگ‌سازی مناسب داریم و امیدواریم از ابتدای سال تحصیلی جدید اجرایی شود.

انصاری تصریح کرد: به منظور تسهیل در روند کار یک نفر از طرف نیروی انتظامی و یک نفر از آموزش و پرورش انتخاب شده که به صورت مستمر پیگیر این امر باشند.

فرمانده منطقه انتظامی دشتستان گفت: باید مسئله آموزش به صورت ویژه دنبال شود که استمرار ارتباط کار‌شناسان نیروی انتظامی با مدارس و دانش‌آموزان، ارتقا آگاهی جامعه را به‌دنبال دارد.

انصاری یادآور شد: در دشتستان در یکسال اخیر شاهد رشد شاخص‌های امنیتی هستیم و احساس امنیت در این شهرستان نسبت به سال‌های قبل افزایش یافته است.

وی بیان کرد: مردم همکاری بسیار خوب و نزدیکی با نیروی انتظامی دشتستان دارند و با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط روز به روز شاهد ایجاد امنیت بیشتری هستیم.
انتهای پیام/2452/و20
برچسب ها:
آخرین اخبار