امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88021
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی محیط زیست استان تهران، ستار محمودی امروز در همایش تغییر اقلیم و راهی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی محیط زیست استان تهران، ستار محمودی امروز در همایش تغییر اقلیم و راهی به سوی آینده پایدار با حضور نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، اساتید دانشگاه و جمعیت حامیان زمین در سالن همایش‌های وزارت نیرو، اظهار داشت: پیش بینی‌ها درباره اثرات و مشکلات تغییر اقلیم، مربوط به 30 تا 40 سال آینده است.

قائم مقام وزیر نیرو افزود: این در حالی است که وضعیت کشور ما، در مورد مشکلات اقلیمی، 10 تا 20 سال جلوتر از پیش بینی‌هاست.

وی با بیان اینکه بیش از آنچه که لازم است از طبیعت استفاده کرده‌ایم، ادامه داد: این در حالی است که باید از بهره های آن استفاده می‌کردیم اما استفاده از طبیعت به جای بهره‌های آن تخریب‌های شدیدی را به دنبال داشته است.

محمودی اضافه کرد: نگران وضعیت آب‌های سطحی هستیم چرا که در این باره با مشکلات عدیده روبرو شده‌ایم که بخشی از آن مربوط به کمبود باران است.

وی گفت: مشکلات زیست محیطی ما حل نخواهد شد مگر آنکه عزم جدی برای حل مشکلات شکل گیرد که توام با دسترسی به اطلاعات و آگاهی باشد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها