امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88027
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف بعد از جلسه امروز با رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان این مجموعه در مصاحبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف بعد از جلسه امروز با رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان این مجموعه در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: امروز جلسه خوبی برگزار شد و شهرداری مجموعه‌ای است که در عرصه های مختلف از جمله مسائل فرهنگی، اجتماعی، خدماتی، عمرانی، ترافیک، حمل و نقل، اوقات فراغت و ورزش با مردم سر و کار دارد.

وی گفت: مهمترین توافق امروز با آقای ضرغامی و همکاران این مجموعه این بود که نسبت به گذشته همکاری‌های بیشتری برای گسترش خدمات بهتر و روان تر با مردم داشته باشیم.

شهردار تهران افزود: مطمئن هستم اگر مصوبات امروز اجرا شود مردم نتیجه آن را در کاهش آسیبها و چالشهای جدی شهر از جمله آلودگی، ترافیک و توجه به مسائل فرهنگی، آموزشی و تربیتی خواهند دید و شهر بهتر از گذشته اداره خواهد شد.

قالیباف گفت: ما از عملکرد صدا و سیما راضی هستیم؛ ممکن است برخی انتقادها به شهرداری شود اما رسانه ملی وظیفه دارد انتقادات خودش را بکند و رسانه ملی نماینده افکار عمومی است.

وی افزود: همانطور که رسانه ملی قوت ها را می گوید ضعفها را نیز می گوید و باید بپذیریم و اصلاح کنیم.

قالیباف در خصوص طرحهای عمرانی شهری که تا پایان سال افتتاح خواهد شد، گفت: ادامه بزرگراه حکیم و پل طبیعت در تپه های عباس آباد از جمله طرح های مهمی است که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار