امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88028
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نعمت‌اله ترکی در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: این جلسه هر هفته برای نظارت بر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نعمت‌اله ترکی در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: این جلسه هر هفته برای نظارت بر بازار استان تهران تشکیل می‌شود و به موضوع تامین، توزیع و نظارت بر کالا می‌پردازیم.

وی ادامه داد: در حوزه تأمین و تولید براساس آمارها و ارقام که از سوی دستگاه‌های مختلف به استانداری ارسال شده مشکلی نداریم.

معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران خاطرنشان کرد: در تامین گوشت مرغ حدود 15 تا 16 درصد جوجه ریزی افزایش یافته است و در بخش حمایتی نیز نهاده‌های دامی در استان تهران براساس قیمت‌های سال گذشته در بین دامداران فروخته می‌شود و میزان ذخیره در نهاده‌های دامی بسیار خوب است.

وی به توزیع گوشت قرمز در استان تهران اشاره کرد و گفت: سال گذشته روزانه 150 تا 160 تن گوشت وارد استان تهران می‌شد ولی امسال خودکفا شده‌ایم و حتی می‌توانیم گوشت مرغ و یا حتی گوشت قرمز به سایر استان‌ها صادر کنیم.

ترکی افزود: در بخش توزیع کالاها و محصولات مشکلاتی وجود دارد که کارگروهی در این خصوص تشکیل شده است که الان در حال بررسی و حل این مشکلات است که در جلسه آینده ستاد تنظیم بازار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران درباره نمایشگاه‌هایی که در ایام ماه مبارک رمضان بعنوان طرح ضیات در استان تهران برگزار می‌شود، گفت: 25 نمایشگاه در استان تهران از 5 لغایت 14 تیرماه در استان تهران برپا می‌شود که مواد غذایی و پروتئینی در این نمایشگاه‌ها از 5 تا 20 درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: سعی شده است که در نمایشگاه امسال از کالاهای پر کیفیت استفاده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها