امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8808
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ سیاست‌های کلی تحول در نظام آموزش و پرورش توسط ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ سیاست‌های کلی تحول در نظام آموزش و پرورش توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران قدردانی کرد.
در متن نامه حاجی‌بابایی آمده است: خداوند بزرگ را شاکریم که برگی دیگر بر افتخارات نظام آموزشی کشور افزوده شد و «سیاست‌های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش» توسط آن رهبر فرزانه و فرهیخته به رؤسای قوای سه‌گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شده است و فرا روی سیاست‌گذاران و برنامه‌ریزان و مجریان قرار گرفت.
امروز تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش کشور به پرچمداری حضرت عالی و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، به گفتمان غالب آموزش و پرورش تبدیل شده است و فرزندان ولایت‌مدار جناب عالی در این دستگاه بزرگ و سرنوشت ساز، با عزم راسخ و تلاش خستگی ناپذیر درصدد تحقق آن می‌باشند.
در ادامه این نامه آمده است: خوشبختانه ابلاغ سیاست‌های مذکور و بیانات ارزشمند جناب عالی، در دیدار با فرهنگیان و تأکید و حمایت مجدد از اجرای سند تحول بنیادین، ضمن شفاف‌سازی و پاسخگویی به سؤالات دیرینه آموزش و پرورش، شور و شوق تحول آفرینی را در بین مدیران و معلمان افزون کرد و افق‌های تازه‌ای برای دستیابی به آموزش و پرورش طراز جمهوری اسلامی به وجود آورد.
اینجانب به نمایندگی از سوی مدیران، کارشناسان و معلمان سراسر کشور، تشکر و سپاس خویش را تقدیم آن رهبر عزیز و فرزانه نموده و از خداوند متعال، سلامت و استمرار رهبری داهیانه حضرت عالی را مسألت دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها