امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88089
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
تهمورث پورناظری در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام برگزاری کنسرت آلبوم « نه فرشته‌ام نه شیطان» گفت: شب ...

تهمورث پورناظری در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام برگزاری کنسرت آلبوم « نه فرشته‌ام نه شیطان» گفت: شب گذشته طی گفتگویی که با همایون شجریان داشتیم، تصمیم گرفتیم که کنسرت این آلبوم را برگزار کنیم.

وی افزود: کنسرت آلبوم « نه فرشته‌ام نه شیطان» هم اکنون مراحل قانونی را برای کسب مجوز طی می‌کند و منتظریم تا تا مجوز صادر شود تا برنامه‌ریزی‌هایمان را انجام دهیم.

این نوازنده و آهنگساز درخصوص حضور نوازندگان خارجی که در ضبط این آلبوم همکاری داشته‌اند گفت: هنوز حضور نوازندگان خارجی مشخص نیست و برنامه‌ای برای این موضوع نداریم. منتظریم تا مجوز صادر شود تا اقدامات مربوط به این زمینه را انجام دهیم.

«ته فرشته‌ام نه شیطان» آخرین اثر همایون شجریان است که سال گذشته با آهنگسازی و تنظیم تهمورث پورناظری به بازار آمد و با اقبال کم‌نظیر علاقمندان و کارشناسان موسیقی مواجه شد و به‌سرعت به چاپ دوم هم رسید. این آلبوم هشت قطعه دارد و اشعار این آلبوم برگرفته آثار شاعرانی چون حسین منزوی، سیمین بهبهانی و شفیعی کدکنی است.. تمام قطعات این آلبوم در خارج از کشور ضبط شده و نوازندگان خارجی چون شجاعت حسین خان هم در این آلبوم نواخته‌اند.

گفتنی است مدیریت کنسرت «چرا رفتی» را شرکت فرهنگی هنری ققنوس به عهده دارد.

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار