امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88091
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فقط هفت ماه فرصت برای فعالیت‌های آموزشی در کمیسیون آموزش اتحادیه ناشران ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فقط هفت ماه فرصت برای فعالیت‌های آموزشی در کمیسیون آموزش اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران طی یک سال باقی است تا براساس نیاز اعضا دوره‌های آموزشی برقرار شود.

معمولا در ماه فروردین و اردیبهشت و مهر و بهمن و اسفند هر سال ناشرین و کتابفروشان به دلیل مباحث نمایشگاهی امکان حضور در دوره‌های آموزشی را ندارند و لذا در ماه‌هایی که به صورت روال سنواتی نمایشگاه دایر نمی‌شود برنامه ریزی آموزشی برای متقاضیان صورت می‌گیرد.

در طول یک سال گذشته کمیسیون آموزش دو دوره آموزش صنعت نشر در فصل تابستان و پاییز با صرف زمانی حدود 2700 نفر ساعت برگزار کرده است. زمان هر دوره به مدت 54 ساعت آموزشی بوده است.

همچنین در طی چهارماه آخر سال 92 شش دوره آموزش مقدماتی نشر با صرف زمانی حدود 3200 نفر ساعت برگزار شده است. زمان هر دوره به مدت 20 ساعت آموزشی بوده است.

در مجموع تعداد 208 نفر دانش پژوه با صرف زمانی حدود 5900 نفر ساعت در دوره‌های آموزشی اتحادیه حضور یافتند و موفق به اخذ گواهینامه آموزشی شده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: با توجه به اینکه رویکرد کمیسیون آموزش حفظ و ارتقا کیفیت آموزشی و همچنین پاسخگویی به نیاز اعضا اتحادیه است، در نیمه اول سال جاری برحسب اولویت دوره‌های آموزشی نحوه بهره مندی از مزایای قانونی معافیت مالیاتی- دوره کتابفروشی- دوره نظارت بر چاپ- دوره نشر الکترونیک- دوره کتاب پردازی و دوره مقدماتی نشر برگزار خواهد شد که در حال حاضر با اطلاع رسانی انجام شده متقاضیان در حال ثبت نام هستند.

ضمن آنکه اولین دوره آموزشی نحوه بهره مندی از مزایای قانونی معافیت مالیاتی با حضور 45 دانش پژوه و صرف زمانی 360 نفر ساعت در طی دو نیم روز برگزار گردیده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها