امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88096
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فدایی گفت: نمایشگاه وضعیت مرزی نخستین نمایشگاه از مجموعه «خوشنویسان مشغول کارند» است با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فدایی گفت: نمایشگاه وضعیت مرزی نخستین نمایشگاه از مجموعه «خوشنویسان مشغول کارند» است با تعدادی از 12 اثر از بهرام حنفی و محمد فدایی از دو نسل هنرمندان معاصر خوشنویسی ساعت 16 روز جمعه 23 خردادماه جاری در گالری مژده افتتاح می شود و این نمایشگاه تا 29 خردادماه ادامه دارد.

وی افزود: خوشنویسان مشغول کارند نگاهی انتقادی به خوشنویسی و نقاشی خط دارد هنرمندان این مجموعه نمایشگاه ها قصد دارند با برگزاری چند نمایشگاه در سال جدید دربارۀ نسبت خوشنویسی و گرایش های نوین آن با هنر معاصر در سایۀ مباحث تئوریک تلاش های عملی خود را ارائه کنند. جدی تراندیشیدن به وضعیت خوشنویسی و طرح پرسش های اساس دربارۀ آن از اهداف اصلی این نمایشگاه ها است.

به گفته فدایی ویژگی مشترک آثار او و بهرام حنفی در این نمایشگاه حول و حوش موضوع آثار است که به نوعی بازتابی از اضطراب زیستن انسان معاصر را به نمایش می گذارد.

دراین نمایشگاه فدایی 6 اثر در ابعاد 2 در 2 متر و 50/1 در 50/1 را  و حنفی نیز 6 اثر در ابعاد 190 در 140 را به نمایش می گذارند. آثار این نمایشگاه از مجموعه های اخیر این دو هنرمند هستند که در سال 92 خلق شده اند.

علاقه مندان می توانند ازاین نمایشگاه تا 29 خردادماه جاری در گالری مژده واقع در سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان 18، شماره 27، واحد 1 دیدن کنند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها