امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88108
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته از ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته از 4 لغایت 7 دی سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گفته احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران و یکی از متولیان برپایی این نمایشگاه، طی نامه‌ای از شرکت نمایشگاهی درخواست کرده‌ایم که زمان برپایی بیست و یکمین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته را به دلیل عید کریسمس به جلو بیندازند چراکه برخی از شرکت‌های خارجی به دلیل این عید نمی‌توانند به سهولت در نمایشگاه چاپ ایران حضور یابند.

وی ادامه می‌دهد: اگر شرکت نمایشگاهی به نامه ما پاسخ مثبت دهد احتمال اینکه بیست و یکمین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در نیمه دوم آذر سال جاری برگزار شود، وجود دارد.

ابوالحسنی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تاکنون شرکت خارجی برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام به عمل آورده است، می‌افزاید: ثبت‌نامی رسمی از 2 ماه قبل از برپایی بیست و یکمین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته آغاز خواهد شد اما این مهم ناگفته نماند که شرکت تویاپ ترکیه که برپاکننده نمایشگاه چاپ ترکیه است از قبل اعلام کرده که حداقل 500 متر مربع از فضای نمایشگاه را به این شرکت اختصاص دهیم.

بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته 28 اذر سال 92 با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و 500 شرکت داخلی و خارجی در 35 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی تهران برپا شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها