امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88122
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۵
تعداد بازدید: 63
داریوش رحیم‌مشایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تنکابن با اشاره به برگزاری نخستین طرح آموزش مدیران ...

داریوش رحیم‌مشایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تنکابن با اشاره به برگزاری نخستین طرح آموزش مدیران طرح‌های سالم‌سازی و مجتمع‌های گردشگری ساحلی گفت: این دوره آموزشی در راستای اجرای نخستین طرح صدور پروانه فعالیت سه ماهه برای طرح‌های سالم‌سازی و نیز مجتمع‌های فصلی ساحلی برگزار شده است.

وی افزود: برگزاری چنین دوره‌های آموزشی بیشتر با هدف نظام‌مند کردن این مراکز و ارتقای سطح امنیتی و کیفی آنها به اجرا در می‌آید.

رحیم‌مشایی افزود: برای اجرای این طرح، مازندران به سه منطقه تقسیم شده است که دوره‌ آموزشی منطقه غرب مازندران شامل شهرستان‌های نوشهر، چالوس، عباس‌آباد، تنکابن و رامسر بوده که 20 خرداد در نوشهر برگزار شد.

رئیس اداره گردشگری تنکابن و عباس‌آباد گفت: دو شهرستان تنکابن و عباس‌آباد دارای پنج طرح سالم‌سازی بوده که در حال آماده‌سازی هستند و دو طرح در نشتارود و یک طرح در شهر تنکابن قرار دارد و در شهرستان عباس آباد نیز دو طرح در سلمانشهر و دو طرح دیگر نیز در شهر عباس‌آباد در حال آماده‌سازی هستند که بنابر اطلاعات رسیده احداث یک طرح دیگر نیز در مرحله مذاکره قرار دارد.

انتهای پیام/86020/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها