امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88126
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۸
تعداد بازدید: 167
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابل، مهدی فلاح جلودار امشب در بازدید از موسسه فرهنگی و هنری پینار بابل در جمع هنرمندان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابل، مهدی فلاح جلودار امشب در بازدید از موسسه فرهنگی و هنری پینار بابل در جمع هنرمندان اظهار داشت: راه‌اندازی و فعالیت رشته‌های مهارت‌محور از سیاست‌های جدید سازمان سما در سطح کشور است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به نیازهای جامعه باید رشته تحصیلی تعریف شود، افزود: اگر کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته پیشرفت کردند کفاش و نجارهای ماهر تحویل جامعه داده و به مانند کشور ما مدرک‌محور نبودند.

فلاح جلودار با اشاره به اینکه دوره‌های مهارت‌محور در سازمان سما توسعه می‌یابد، بیان داشت: نخستین اقدام سازمان سما، راه‌اندازی مدرسه ورزش در واحدهای سماء کشور بوده است که در سال تحصیلی جدید تعدادی از این مدارس فعالیت خود را شروع می‌کنند.

وی با اشاره به استقبال نوجوانان و جوانان از تحصیلات در رشته هنر تصریح کرد: حضور نوجوانان و جوانان در کلاس‌های مختلف خوشنویسی، موسیقی، نقاشی، بازیگری و عکاسی بیانگر خلاء و کمبود رشته‌های تخصصی هنر در مدارس و واحدهای آموزشی است.

فلاح جلودار از فعالیت هنرستان تخصصی هنر در رشته فیلم و سینما در سماء مازندران خبر داد و افزود: در مذاکرات انجام شده، رئیس سازمان سماء کشور موافقت خود را نسبت به راه‌اندازی هنرستان تخصصی هنر در مازندران اعلام کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در قدم نخست،رشته تخصصی بازیگری در واحد سما بابل راه‌اندازی و شروع به فعالیت می‌کند.
انتهای پیام/86009/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها