امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88138
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۵
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، نوبوئو کیشی در دیدار با استاندار اصفهان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، نوبوئو کیشی در دیدار با استاندار اصفهان اظهار کرد: نخستین بار است که به اصفهان، مرکز فرهنگی ایران سفر کرده‌ام و از این موضوع بسیار خوشحالم.

وی با بیان اینکه اصفهان ظرفیت بالایی در زمینه‌ی گردشگری دارد، افزود: تصور خواهم کرد که در آینده گردشگران ژاپنی بیش از پیش به اصفهان سفر خواهند کرد.

نوبوئو کیشی با اشاره به ارتباطات عمیق تاریخی ایران و ژاپن اظهار داشت: نخست‌وزیر کشور ژاپن به روابط دو کشور ایران و این کشور بسیار اهمیت می‌دهد و سفر من نیز پیرو پیگیری‌های سفر مقامات ژاپن به ایران در ماه‌های اخیر است.

معاون ارشد پارلمانی وزیر امور خارجه ژاپن ابراز امیدواری نمود که با نتایج مثبت موضوع هسته‌ای ایران در مذاکرات، روابط دو کشور به صورت چشمگیری توسعه یابد.

وی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم که روابط کشور ژاپن و ایران به خصوص شهر اصفهان در زمینه‌های فرهنگی و گردشگری توسعه یابد.

نوبوئو کیشی با ابراز تأسف از خشکی زاینده رود گفت: کشور ژاپن می‌تواند در زمینه‌های کنترل و مدیریت آب نیز با این استان همکاری داشته باشد.

وی با بیان اینکه تحت تأثیر فرهنگ و تمدن اصفهان قرار گرفته است، عنوان کرد: پیشنهادات استاندار اصفهان را در زمینه‌های میراث فرهنگی و گردشگری، خواهرخواندگی کیوتو با شهر اصفهان و همچنین تبادل گردشگر بین دو کشور به مدیران مربوطه در کشور انتقال خواهم داد.
انتهای پیام/2301/ط
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها