امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88139
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۵
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری صبح روز گذشته در سالن آکادمی المپیک با ریاست شعبانی بهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری صبح روز گذشته در سالن آکادمی المپیک با ریاست شعبانی بهار معاونت توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در نهایت مسعود خلیلی با کسب 26 رای از میان 34 رای ماخوذه به مدت 4 سال رئیس فدراسیون سوارکاری شد.

این فدراسیون از تاریخ 12 اردیبهشت‌ماه سال 1390 با سرپرست اداره می‌شد و سرانجام طلسم هدایت سوارکاران به دست سرپرست شکسته شد و پس از سه سال و اندی سرانجام این ورزش سفارش شده در اسلام یک رئیس را در رأس خود دید.

این مجمع انتخاباتی حاشیه‌هایی را به همراه داشت که در زیر می‌خوانید:

*انتخابات به ریاست شعبانی بهار معاونت توسعه همگانی وزارت برگزار شد و غیبت نصرالله سجادی معاون قهرمانی وزارت ورزش عجیب به نظر می‌رسید. این سومین مجمع پیاپی است که سجادی در آن شرکت نمی‌کند.

*انتخابات با حضور 13 نامزد برگزار شد که از میان آنها پنج کاندید به نام‌های رحمانی، کاظمیان، حسینی، عزیزی و محسنی انصراف خود را قبل از رای‌گیری اعلام کردند.

*قبل از آغاز مراسم نماینده سازمان بازرسی کشور به معاونان وزارت ورزش و مسئولان برگزاری مجمع نسبت به حضور عزیزی هشدار داد و اعلام کرد که در صورتی که این نامزد به صحبت درباره برنامه‌های خود بپردازد، به نشانه اعتراض جلسه را ترک خواهد کرد. بر اساس استدلال مسئولان بازرسی حضور دوشغله‌ها در رأس فدراسیون‌های ورزشی غیرقانونی است.

* پس از رسمیت یافتن جلسه، شعبانی بهار در صحبت‌هایی که به نظر می‌رسید، مخاطب آن نماینده سازمان بازرسی است، اعلام داشت که طبق استعلامی که مسئولان وزارت از کمیته حقوقی مجلس و در راس آن امیدوار رضایی گرفته‌اند ایشان اعلام داشته‌اند که عنوان رئیس فدراسیون شغل محسوب نمی‌شود و به نوعی جلسه و فضا را برای حضور نماینده مجلس در جلسه فراهم کرد.

*در هنگام معرفی نامزدها، نوبت به عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس رسید تا برنامه‌های خود را اعلام کند که پس از معرفی خود و برنامه‌ها انصراف خود را اعلام کرد.

*برخی از افراد حاضر در سالن هنگام سخنرانی عزیزی عکس‌العمل‌های نماینده سازمان بازرسی را زیر نظر داشتند و منتظر بودند که او به وعده‌اش مبنی بر ترک سالن جلسه عمل کند اما این اتفاق رخ نداد اما در نهایت عزیزی انصراف خود را اعلام کرد و او جلسه را به سرعت ترک کرد.

*قبل از حضور این نماینده مجلس پشت تریبون، صیدانلو معاون وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون سوارکاری صحبت‌های درگوشی ر با نماینده سازمان بازرسی داشت و اینگونه القا می‌شد که وی در حال رایزنی برای ماندن نماینده سازمان بازرسی در سالن جلسه است و در نهایت هم این اتفاق رخ داد.

*صیدانلو در پایان این نشست خبر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس را تایید و اعلام کرد تلاش کرده تا نماینده سازمان بازرسی پشت میز خود باقی بماند و در نهایت این نماینده تصمیم عاقلانه‌ای به نفع فدراسیون و جامعه سوارکاری گرفته است.

*هنگام رای‌گیری با مشخص شدن نام مسعود خلیلی به عنوان رئیس فدراسیون برخی از روسای هیئت‌ها به شادمانی پرداختند و حتی نسبت به اخذ چهار رای توسط اژدرکش متعجب بودند!

*عزیزی نماینده مجلس در گفت‌و‌گویی که با رسانه‌ها داشت، دلیل انصراف خود را بهانه ندادن به دست مخالفان عنوان کرد و در صحبت‌هایی معنی‌دار پیش‌بینی کرد که فدراسیون سوارکاری به خانواده‌ای "خاص" خواهد رسید و پرداخت کارت‌های هدیه به برخی افراد توسط یک نامزد را تایید کرد.

وی در پایان صحبت‌هایش اشاره داشت که شخصی«عَلم» شده که برای جامعه سوارکاری کار نخواهد کرد! و هشدار داد که در صورت وجود تخلف، مجلس از طریق دیوان محاسبات وارد عمل خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها