امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۱۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88152
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، ابراهیم رحیم‌پور صبح امروز در سی و هفتمین اجلاس گروه ویژه کاری تدوین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، ابراهیم رحیم‌پور صبح امروز در سی و هفتمین اجلاس گروه ویژه کاری تدوین کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که با حضور پنج کشور حاشیه این دریا در رامسر در حال برگزاری است، اظهار داشت: حل و فصل مسائل دریای خزر از طریق گفت‌وگو انجام می‌شود.

وی بیان داشت: ایران معتقد به ضرورت اتفاق آرا درباره مسائل دریای خزر با در نظر گرفتن منافع همه کشورها است و تلاش داریم در این کنفرانس به نتایج مطلوبی دسترسی پیدا کنیم.

معاون وزیر امور خارجه و نماینده ایران در کنوانسیون دریای خزر خاطرنشان کرد: استفاده معقولانه از قابلیت‌های دریای خزر در دستور کار اجلاس قرار دارد.

این مسئول بیان داشت: در روزهای اخیر تفاهمنامه امنیتی ایران، ترکمنستان و فدراسیون روسیه در مراجع ذی‌صلاح کشورهای عضو به امضا رسیده است.

نماینده وزارت امور خارجه ایجاد دبیرخانه چرخشی کنوانسیون بر اساس حروف الفبا را پیشنهاد داد و گفت: برگزاری این اجلاس سبب نزدیکی مواضع کشورها را فراهم می‌کند و شاهد پیشرفت روابط کشورها خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سی و هفتمین اجلاس گروه ویژه کاری تدوین کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر به مدت دو روز با حضور پنج کشور حاشیه این دریا در رامسر در حال برگزاری است.
انتهای پیام/86004/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها