امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8816
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اعلام گزینه‌های پرسپولیس برخی شایعات مبنی بر سفارش وزارت ورزش و جوانان مبنی بر انتخاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اعلام گزینه‌های پرسپولیس برخی شایعات مبنی بر سفارش وزارت ورزش و جوانان مبنی بر انتخاب سرمربی پرسپولیس مطرح شد که البته مسئولان هیئت مدیره قرمزپوشان این موضوع را بارها تکذیب کردند، اما نژادفلاح به همراه یکی از گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس که دومین گزینه محمد رویانیان نیز است به وزارت ورزش و جوانان رفت.

گفته می‌شود این 2 نفر با وزیر یا معاون وزیر دیدارهایی داشته‌اند و در خصوص پرسپولیس گفت‌وگو کرده‌اند.

نژادفلاح پس از نتیجه نگرفتن پرسپولیس در فصل جاری بارها ساز ناسازگاری با رویانیان زده و او را به روش‌های مختلف تحت فشار قرار داده است. از همین رو خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با نژادفلاح در این خصوص تماس گرفت که او اعلام کرد حرفی برای گفتن ندارد و تکلیف در هیئت مدیره مشخص خواهد شد.
این رفت‌و آمدها به وزارت ورزش و جوانان در حالی انجام می شود که مدیرعامل پرسپولیس با علی دایی برای هدایت تیم پرسپولیس به توافق رسیده و اکنون دایی در خارج از ایران به سر می برد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها