امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۷:۵۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88160
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوطالب کیایی‌ها در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو در شیراز، اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوطالب کیایی‌ها در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو در شیراز، اظهار داشت: شرکت بایک چین تا سال 2020 در ایران سالانه 100 هزار دستگاه خودرو تولید خواهد کرد که صادرات این محصولات به کشورهای خاورمیانه تنها از طریق ایران انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: طرف چینی در احداث کارخانه و تولید محصول در ایران سرمایه‌گذاری مشترک انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه طی سال جاری وانت وینگل 5 دو کابین و تک دیفرانسیل و همچنین نوع دو کابین و دو دیفرانسیل این خودرو در کشور عرضه خواهد شد، گفت: عرضه وانت وینگل تک کابین و تک دیفرانسیل و همچنین تک کابین و دو دیفرانسیل را نیز طی سال جاری در برنامه داریم.

کیایی‌ها با بیان اینکه قیمت نوع دوکابین و تک دیفرانسیل وانت وینگل 5 حدود 61 میلیون و 600 هزار تومان است، گفت: این خودرو حدود 10 درصد ساخت داخل دارد.

وی همچنین از عرضه هاوال که یک خودروی شاسی بلند است، با قیمت 90 میلیون تومان طی سال جاری خبر داد و گفت: تولید این خودرو در کشور از مهرماه آغاز می‌شود.

وی در مورد قیمت‌گذاری محصولات شرکت دیارخودرو نیز گفت:‌فعلا برنامه‌ای برای تغییر قیمت‌ها نداریم و به دنبال افزایش تیراژ تولید هستیم.

وی با بیان اینکه طرف چینی در همکاری با شرکت دیارخودرو جدی‌تر شده است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها شرکت بایک چین تا سال 2020 در ایران سه کارخانه تولید خودرو احداث خواهد کرد و تا آن سال تولید این شرکت به 100 هزار دستگاه خودرو خواهد رسید.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار