امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88162
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 34
سید مهدی میرشاه‌ولد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه تا امروز 4 میلیون و 835 هزار نفر ...

سید مهدی میرشاه‌ولد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه تا امروز 4 میلیون و 835 هزار نفر در سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار داشت: زمان ثبت‌نام تمدید شده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود این آمار طی روزهای آینده افزایش یابد چرا که بر اساس آمار سازمان بیمه سلامت بیش از 5 میلیون و 500 هزار نفر در کشور فاقد بیمه هستند.

میر‌شاه‌ولد خاطر نشان کرد: توزیع دفاتر بیمه سلامت همگانی در سطح کشور آغاز شده است به طوری که تا امروز 2 میلیون و 500 هزار دفترچه چاپ و در نهایت 700 هزار دفترچه توزیع شده است.

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده توزیع دفاتر بیمه سلامت تا پایان خرداد در تمام استان‌ها به جز استان تهران به اتمام خواهد رسید و پیش‌بینی می‌شود در استان تهران نیز توزیع دفاتر تا 15 تیر ادامه پیدا کند.

وی گفت: چاپ و توزیع دفاتر بر اساس تاریخ ثبت‌نام متقاضیان بیمه سلامت همگانی است و بیمه شدگان اطمینان داشته باشند که دفاتر از طریق پیشخوان‌ها در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

میرشاه‌ولد گفت: متقاضیانی که برای آنها پیامک دریافت دفترچه ارسال شده است می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت دفترچه بیمه سلامت خود را دریافت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها