امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88165
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین روز نمایشگاه بین‌المللی بورس و بیمه که به عنوان بزرگترین رویداد مالی ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین روز نمایشگاه بین‌المللی بورس و بیمه که به عنوان بزرگترین رویداد مالی خاورمیانه نامگذاری شده است امروز به ایستگاه پایانی رسید و کسانی که طی روزهای اخیر موفق به حضور نشده اند امروز خود را به انتهای بزرگراه چمران رساندند.

بر اساس این گزارش، طی 4 روز برگزاری نمایشگاه اکثر قریب به اتقاف مدیران ارشد بازار سرمایه، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران و معاونان شرکت‌های بزرگ حقوقی به نمایشگاه آمدند تا ضمن بازدید پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشند.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت‌های داخلی، برخی شرکت‌های خارجی از کشورهایی همانند سوئیس، یونان، قبرس و آلمان نیز حضور داشتند که ضمن معرفی محصولات خود در حال ارزیابی بازار سرمایه ایران برای انجام سرمایه‌گذاری هستند.

برگزاری کارگاه های آموزشی توسط شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، کارگزاری های بازار سرمایه، تأمین سرمایه ها و شرکت های آموزشی تحلیلی بورس(ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال با استفاده از نرم افزارهای تأیید شده سازمان بورس و اوراق بهادار) از نقاط قوت این نمایشگاه بود و در برخی کارگاه ها شاهد استقبال گسترده سرمایه گذاران و مردم بودیم.

گفتنی است، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014) با شعار "فاینکس، یک رویداد و صدها فرصت سرمایه گذاری" ساعت 18 امروز به کار خود پایان می دهد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار