امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88208
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته چهارم رقابت های لیگ جهانی والیبال 2014 در حالی پیگیری خواهد شد که در این هفته تیم های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته چهارم رقابت های لیگ جهانی والیبال 2014 در حالی پیگیری خواهد شد که در این هفته تیم های ملی ایران و برزیل دو بار در روزهای جمعه و یک شنبه از ساعت 21 در سالن 12 هزار نفری آزادی برابر هم قرار می گیرند.

برزیلی ها که از دو رویارویی در هفته گذشته لیگ جهانی خاطرات خوبی از ایرانی ها ندارند برای نخستین بار وارد تهران می شوند تا شاید بتوانند امتیازی از ایران بگیرند، چراکه ملی پوشان کشورمان نشان دادند که در خانه شرایط بسیار بهتری دارند و امتیازگیری از آنها آسان نیست.

شاگردان رزنده که در لیگ امسال شرایط خوبی ندارند، تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا حداقل امتیاز را از ایران بگیرند و اولاً که دست خالی تهران را ترک نکنند و بعد هم در کورس مدعیان صعود بمانند.

از طرفی شاگردان کواچ هم نشان دادند که توانایی شکست پرافتخارترین تیم جهان را هم دارند؛ ملی پوشان ایران که در هفته گذشته موفق شدند 4 امتیاز ارزشمند را از برزیل سوغات بیاورند می خواهند بار دیگر و این بار مقابل چشمان 12 هزار ایرانی مشتاق، برزیل را به زانو دربیاروند تا شاید برای همیشه در تاریخ ماندگار شوند.

در همین هفته لهستان نیز در 2 بازی میزبان ایتالیای صدرنشین است؛ در دسته یک (8 تیم برتر جهان) و در آخرین روز هفته سوم گروه A تیم ملی والیبال ایتالیا 3 بر یک لهستان را شکست داد تا با 18 امتیاز در صدر گروه اول باقی بماند. در این گروه برزیل، ایران و لهستان به ترتیب با 5، 4 و 3 امتیاز در رتبه‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

در گروه B صربستان در صوفیه 3 بر 2 بلغارستان را شکست داد و با 10 امتیاز صدرنشین این گروه شد و تیم‌های آمریکا، بلغارستان و روسیه به ترتیب با 10، 2 و 2 امتیاز در رتبه‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

جدول رده بندی گروه A به شرح زیر است:
1- ایتالیا 18 امتیاز (6مسابقه)
2- برزیل 5 امتیاز (6مسابقه)
3- ایران 4 امتیاز (4مسابقه)
4- لهستان 3امتیاز (4مسابقه)

*برنامه زمان بندی بازی ها به این شرح است:
ایران - برزیل، جمعه 23 خرداد - ساعت 21
ایران برزیل، یکشنبه 25خرداد - ساعت 21
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها