امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88226
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت و در جمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که برنامه‌های وزرات دادگستری برای پیشبرد طرح عفاف و حجاب چیست؟ ‌گفت: این وزارتخانه مأموریت خاصی در این زمینه ندارد و بیشتر مسئول هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف است.

وی ادامه داد: نگاه دولت و قوه قضائیه این است که آنچه قانون بوده باید محترم شناخته شود و البته باید در اجرای قانون هوشمندانه عمل کنیم.

وزیر دادگستری تصریح کرد: قوانینی که کارایی ندارد به جای اصرار بر اجرای آن باید به دنبال تغییر قوانین باشیم و واقعیت این است که در حوزه حجاب و اخلاق کاستی‌های زیادی داریم.

وی با بیان اینکه صرفاً با برخورد و اعمال محدودیت‌ها در این زمینه به نتیجه نخواهیم رسید اظهار داشت: زیرساخت‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف از جمله قوانین و مقررات نیازمند تحول است و این کار نگاه دولت بوده و همین فضا در مجلس و قوه قضائیه نیز وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار