امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88228
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: برای رسیدن به جامعه مهدوی با همه ویژگی‌های آرمانی آنکه قبطه و آمال همه انبیاء بوده است، باید با درک درست، اقدام به موقع و توأم با روحیه جهادی و مبارزه‌طلبی در کنار پایبندی به اصول، پای در میدان نهاد.

وی افزود: تهدیدها و فرصت‌ها عوامل و موانع دوستان و دشمنان را باید شناخت و راهی جز عمل هوشیارانه و بصیرت‌مند و سراسر همت در پیش نداریم.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد: گروهک تروریستی داعش بداند به جایی آمده است که در تله دام الهی گرفتار می‌شود و عراق برای همیشه مقبره آنها خواهد شد.

جعفری تصریح کرد: امروز با بهره‌گیری از تکنولوژی و فضاهای ایجاد شده باید پیام اسلام، انقلاب، امام و شهیدان را نه تنها به مغز و گوش مخاطبان، بلکه به قلب و دل آنها برسانیم.

نماینده بجنورد ادامه داد: پیام انقلاب اسلامی، پیام سلامت و صلح است، اما توأم با هوشیاری و روحیه مبارزه تا به هنگام گذر از کنار دزدان به ظاهر متشخص و مسلح به سلاح علم غافلگیر نشویم.

وی اضافه کرد: ما باید خودمان باشیم و هویت اسلامی ایرانی خود را با تمام عزت به دنیا عرضه کنیم، اعتدال را بر محور و زمینه عدالت پی گیریم و فرهنگ را با فعالیت‌های ایجابی و دفاعی مبتنی بر اندیشه ناب دینی و قرین به عمل فرهنگی و هنر دینی عرضه کنیم.

جعفری بیان داشت: کاری نکنیم که نمایشگاه کتاب بزنیم، اما آنها که قدومشان را مبارک می‌دانیم، با توجه به اطلاعات دریافتی، نیامدن را ترجیح دهند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها