امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88238
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیأت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیأت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به این شرح است:
برومند داش‌قاپو نماینده مردم پارس‌آباد به وزیر نفت در مورد علت عدم پاسخگویی مسئولان وزارت نفت به نامه نمایندگان مجلس و عدم پرداخت حقوق تذکر داد.
جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت به رئیس جمهور در مورد علت عدم پرداخت هزینه درمانی جانبازان بازنشسته و شاغل تذکر داد.
سید علی طاهری، رضا صابری، عیسی امامی، سلیمان عباسی، عبدالکریم رجبی، نمایندگان گرگان، آزادشهر، گرگان، گنبد و مینودشت در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در پرداخت مطالبات کشاورزان که محصولات خود را به قیمت تضمینی به دولت تحویل داده‌اند، شدند.
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در تذکری به وزیر بهداشت عنوان کرد که با توجه به فوت یکی از شهروندان اندیکا دستور تسریع در تکمیل و تجهیز مراکز درمانی و بیمارستانی بیمارستان شهرستان برای دریافت خدمات پایدار بهداشتی و درمانی را صادر کند.
علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه به رئیس جمهور در خصوص لزوم توجه جدی سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور به معضلات زیست‌محیطی شرکت فولاد مبارکه تذکر داد.
ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در تذکری به وزیر بهداشت خواستار توجه جدی به لزوم برنامه‌ریزی هدفمند به منظور رعایت موازین شرعی و اخلاقی در بیمارستان‌ شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها