امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88241
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سیدضیاالدین حزنی فرمانده قرب کوثر قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سیدضیاالدین حزنی فرمانده قرب کوثر قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در حاشیه جلسه پشتیبانی اردوای هجرت و محرومیت زدایی آذربایجان شرقی با بیان اینکه میزان اعتبارات استان ها، بستگی به تعداد طرح های پیشنهادی آن ها دارد، تاکید کرد: اعتبار هر استان طبق نیازهای آن ها به تفکیک شهرستان ها و مناطق محروم آن ها اختصاص داده می شود.

وی ادامه داد: در نشستی با بررسی نیازهای هر استان، برخی طرح ها حذف و با توجه به برخی طرح های اولویت دار به میزان اعتبار آن ها افزوده می شود.

حزنی با بیان اینکه نیاز مردم در راس برنامه ریزی های قرارگاه سازندگی کوثر بوده و ما خودمان را با نیاز مردم سازگار می کنیم، افزود: درخواست‌های مردم در زمینه مدارس، مساجد، آبخیزداری و اشتغال است.

وی ساخت، بهسازی و مقاوم سازی مساجد و حوزه های علمیه را از دیگر اولویت های امسال (سال 93) قرارگاه سازندگی کوثر برشمرد تا کم و کاستی ها مساجد برطرف شود.

جلسه پشتیبانی اردوهای هجرت و محرومیت زدایی با حضور فرمانده سپاه عاشورا، استاندار آذربایجان شرقی، فرمانده قرب کوثر قرارگاه خاتم الانبیا و جمعی از فرماندهان نواحی و مسئولان استانی در اتاق جلسات استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.

در پایان جلسه سند 55 طرح عمرانی که از سوی بسیج سازندگی استان اجراشده، به استاندار آذربایجان شرقی اهدا شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها