امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88244
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران گفت: جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران به منظور بررسی ابعاد بیشتر طوفان اخیر تهران برگزار شد که رئیس سازمان هواشناسی و معاونین وی و مدیر ستاد حوادث غیرمترقبه تهران نیز در این جلسه حضور داشتند.

وی افزود: رئیس سازمان هواشناسی در این جلسه عنوان کرد که بی‌بدیل بودن طوفان 12 خرداد تهران و نیز نبود امکانات کافی برای پیش‌بینی و پیگیری موضوع، علت عدم اطلاع‌رسانی لازم در این ارتباط بوده که این اظهارات انتقادات نمایندگان را در پی داشت که چگونه سازمان هواشناسی قدرت پیش‌بینی طوفان‌های بعدی را داشته است؟

دبیر اجرایی مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: مدیر ستاد حوادث غیرمترقبه تهران نیز در این جلسه عنوان کرد که مدیریت این بحران‌ها با شهرداری است چرا که شهرداری در ستاد بحران کشور عضویت دارد.

طلا خاطرنشان کرد: در این جلسه مباحث مختلفی مطرح شد که از جمله آن می‌توان به بحث پیرامون ایمن بودن تهران و اینکه چه ارگان و سازمانی مسئول پیش‌بینی و اطلاع‌رسانی حوادث است اشاره کرد و در نهایت مقرر شد تا کمیته‌ای از سوی مجمع نمایندگان تهران ابعاد مختلف طوفان 12 خرداد تهران را بررسی و نتیجه کار خود را به مجمع ارایه کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها